Centrum zdrowego żywienia

ul. Szpaków 21, Ruda Śląska +48 884-888-329

Usługi poza gabinetem

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługi poza gabinetowe mające na celu zmienić złe nawyki żywieniowe jak i edukacje jakie produkty powinny znaleźć się w Twojej lodówce i jak je najlepiej przygotować, aby nie traciły swoich cennych wartości odżywczych i nie były aż tak bardzo kaloryczne, a nie traciły swoich walorów smakowych.

Mobilny dietetyk

 

Oferta skierowana dla osób, które nie mają czasu lub możliwości odwiedzenia gabinetu dietetycznego.  Możesz zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę w domowym zaciszu. Nie musisz tracić czasu na dojazd, dostosowywać się do sztywnych godzin przyjęć w gabinecie, to dietetyk dostosuje się do Ciebie.

Nie masz czasu w tygodniu ze względu na pracę? Mobilny dietetyk oferuje Ci wizyty również wieczorami oraz podczas weekendu.

Wizyty odbywają się na takiej samej zasadzie jak te przeprowadzane w gabinecie.

 

Zakupy z Dietetykiem

 

Zakupy z dietetykiem mają na celu pokazanie jak wybierać produkty spożywcze, jak czytać etykiety oraz czym kierować się przy wyborze, by produkty były smaczne i zdrowe.

Zakupy nauczą Cię jak poprawnie czytać etykiety produktów spożywczych, które na co dzień kupujesz, na temat ich składu, jakości i pochodzenia.

Poznasz je od strony rzeczywistych wartości, a nie tylko hasła z reklamy, dowiesz jak odróżniać wartościowe produkty, aby nie dać się oszukać producentom żywności.

W ciągu 90 minut dietetyk da cenne wskazówki jak skomponować koszyk zakupów tak, aby był zgodny z zaleceniami dietetycznymi, pełen produktów, które zawsze powinny znaleźć się w Twojej kuchni, a które produkty bezwzględnie z niego wyeliminować.

W dbałości o komfort i jak najlepszy efekt lokalizację wspólnych zakupów ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i miejsca Twojego zamieszkania.

Usługa może mieć charakter wyłącznie instruktażowy, bez konieczności kupowania produktów.

Zalecamy, aby wspólne zakupy z dietetykiem zostały poprzedzone wstępną konsultacja dietetyczną w celu jak najlepszego dostosowania powyższej usługi do potrzeb klienta.

 Dzięki tej usłudze zadbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale też całej Twojej rodziny!

Dietetyk w  Twojej kuchni

 

Jeżeli masz problemy z gotowaniem, do Twojego menu wkradła się nuda lub pragniesz poszerzyć swoją wiedzę na temat technik kulinarnych, to jest idealna oferta dla Ciebie!

Dzięki wizycie dietetyka w Twojej kuchni nauczysz się poprawnie komponować posiłki,  aby były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia.

Poznasz nowe techniki kulinarne. Dowiesz się jak poprawnie rozmieścić produkty spożywcze w lodówce, aby uniknąć  ich przedwczesnego zepsucia.

Podpowiemy jakiego tłuszczu używać do smażenia, a jakiego do sałatek, jaką mąkę wybrać, czym słodzić a na czym piec, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytanie.

Przejrzymy wspólnie Twoje szafki i lodówkę. Wskażemy, które produkty wybierasz dobrze i są warte sięgania częściej, a które produkty powinny definitywnie zniknąć z Twojego domu.

Zaproś nas do swojej kuchni wskażemy błędy, których nie zauważasz, a które mogą w prosty sposób zostać naprawione z korzyścią dla całej rodziny.

 

 Zdrowa kuchnia nie musi być niesmaczna, a gotowanie nudne!

 

Istnieje możliwość ugotowania wspólnego posiłku wybranego przez Klienta w wersji dietetycznej!

Copyright © Dietetyczna Pasja 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone