Centrum zdrowego żywienia

ul. Szpaków 21, Ruda Śląska +48 884-888-329

Paula i Piotr - dietetyczni pasjonaci

Skąd pomysł na gabinet dietetyczny?

Dietetyka jak i zdrowy styl życia od długiego czasu są naszymi pasjami, którymi chcemy Was zarazić. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem pomagamy zgubić zbędne kilogramy, zmienić na trwale nawyki żywieniowe i poprawić nie tylko Waszą sylwetkę, lecz także zdrowie, samopoczucie i pewność siebie. Świadomość, że pomagamy zmienić życie i spełniać marzenia innych daje nam ogromną satysfakcje.

 

Dietetyk Piotr Chałajda

Praktykujący dietetyk, absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka oraz kierunku Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie w ramach studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Pasjonat zdrowego stylu życia oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej.   Stale poszerza swoją wiedzę poprzez  uczestnictwo w  szkoleniach i konferencjach żywieniowych na terenie całego kraju. Autor artykułów popularnonaukowych dla Dietetyczna Forma. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej i sportowej.

 

Specjalista Dietetyki, psychodietetyk Paula Jamróz

Praktykujący specjalista Psychodietetyk, absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz chemii leków Uniwersytetu Śląskiego. Kontynuuje naukę na kierunku  Żywienie i Suplementacja Osób Aktywnych Fizycznie. Urodzona optymistka, zarażająca swoją pasją- zdrowym stylem życia. Uwielbia gotować i pokazywać, że zdrowa kuchnia również jest pyszna. Holistycznie podchodzi do zdrowia  swoich pacjentów. Stale się dokształca i poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dietetyki, biotechnologii i medycyny. Autorka bloga Urodowa Fit Maniaczka. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej, dietach wegetariańskich i wegańskich oraz w psychodietetyce.

 

Nasze certyfikaty

Copyright © Dietetyczna Pasja 2015 | Wszelkie prawa zastrzeżone